Üstünsoy Digital Media

Hakkımızda

Üstünsoy Digital Media
Lizard Bilişim ve Networking

Bilişim sektöründe 2006 yılından bu yana faaliyet göstermekte olan Lizard Bilişim ve Networking 2015 yılında Üstünsoy Dijital Medya Planlama Hizmetleri adı altından ayrı bir departmanda deneyimli ve sertifikalı uzman ekibi ile birlikte Dijital medya Planlama Hizmetleri sunmaya başlamıştır.

Üstünsoy Dijital Medya olarak kusursuz ve benzersiz bir hizmet sunmayı hedeflemekteyiz ; Google AdWords, Görüntülü Reklam, Google Merchant, Gmail Reklam, Youtube Reklam, Facebook Reklam, İnstagram Reklam, Yandex Reklam, Sosyal Medya Yönetimi, Web Tasarımı, Web Sayfası Analizi ve SEO danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır.

YARDIMA İHTİYACIN VAR MI? BİZE ULAŞMAK ÇOK KOLAY

Tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri Google'da yada Yandex'de arayan potansiyel müşteriler sizi bulsun. Siz de yalnızca reklamınız tıklanıp web siteniz ziyaret edildiğinde ödeme yapın.

Dijital Pazarlama
Tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri Google'da yada Yandex'de arayan potansiyel müşteriler sizi bulsun. Siz de yalnızca reklamınız tıklanıp web siteniz ziyaret edildiğinde ödeme yapın.
Web Tasarımı
Web Tasarım alanında Lider ajanslarından olan firmamız, müşterileri için kurumsal web tasarım, web yazılım, kurumsal kimlik tasarımı ve dijital pazarlama alanında çözümler üretmektedir.
Search Engine Optimizasyonu
Arama motoru optimizasyonu, amacı web sitelerinin, arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilerek hedeflenen aramalarda yükseltilmesidir.
Adım Adım Kurumsal Çözüm Paketleri
Web Tasarımı, Arama Motoru Optimizasyonu ve Dijital Reklam konusunda profesyonel ekibimiz ile ful paket çözüm sağlanmaktadır.
Web Hosting Paketleri
Cloudlinux, Litespeed ve SSD diskli donanımlarla sunduğumuz web hosting hizmetleri ile en üst düzeyde performans sağlanmakta, tecrübeli ekibimiz ile %99 uptime garantisi verilmektedir.
SSL Sertifikaları
128 veya 256 bit olarak imzalanan sertifikalar dakikalar içinde teslim edilmektedir. Tarayıcıların %99'u tarafından tanınmaktadır.

Üstünsoy Digital Media

Bilişim sektöründe 2006 yılından bu yana faaliyet göstermekte olan Lizard Bilişim ve Networking 2015 yılında Üstünsoy Dijital Medya Planlama Hizmetleri adı altından .......

Duyurulardan ve Kampanyalardan herkes den önce haberdar olmak için kayıt olunuz.

Pazartesi - Cuma ( 09:00 - 17:00 )

Hakkımızda | Üstünsoy Digital Media