Üstünsoy Digital Media

Facebook Reklamları

İşletmenizle ilgilenecek potansiyel müşterilere ulaşalım.


Facebook 'da işletmenizin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olalım.


İnternetten Satışlarınızı Arttıralım.
Yerel Satışlarınızı Arttıralım.
Uygulamanızın Tanıtımını Yapalım.
Marka Bilinirliğinizi Arttıralım.

İletişimde kalın ve büyüyün

Bu hedefleme özellikleri ile işletmenizin mevcut müşterileriyle iletişimde kalmasına ve Facebook'ta onlara benzeyen başka kişiler bulmasına yardımcı oluyoruz.

Destek Formu

* Formu lütfen eksiksiz doldurunuz.
Adınız Soyadınız ?
E-Posta Adresiniz ?
Telefon Numaranız ?
Web Sayfanız ?
Destek Konusu
Bize iletmek istediğiniz mesaj ?
 

Sadece Doğru Kişilere ulaşırız.

Facebook reklamlarınızla potansiyel müşterilerinize tam olarak erişmenizi sağlıyoruz. İşletmenizle ilgilenecek kişileri hedefleyerek reklamlarınızı planlıyoruz.

Konum

Müşterilerinize yaşadıkları ya da onlara ürün veya hizmet sunduğunuz yerlerde ulaşalım. Reklamlarınızın hedeflemesini ülkeye, posta koduna ve hatta işletmenizin çevresindeki alana göre yapalım.

Davranışlar

Müşterilerinizin yaptıkları şeylere göre bulabiliriz; alışveriş davranışları, kullandıkları telefon türü, bir araba veya ev almayı düşünüp düşünmedikleri gibi.

İlgi Alanları

İnsanlar işletmenize ilgi duyduklarında reklamlarınızla etkileşime geçme olasılıkları daha yüksektir. Tam olarak doğru insanları bulmak için müzik, sinema, spor, oyun, alışveriş ve benzeri yüzlerce kategori arasından seçimlerini yapıyoruz.

Demografik Bilgiler

İşletmenizin müşterileri Facebook'ta. Reklamınızı görecek hedef kitleleri yaş, cinsiyet, ilgi alanları ve hatta konuştukları dile göre seçebiliriz.

Bağlantılar

Sayfanızı veya uygulamanızı beğenen kişilere ve hatta onların arkadaşlarına erişelim. Bu, işletmenizle ilgilenebilecek daha fazla kişi bulmamızın bir yoludur.

Pazartesi - Cuma ( 09:00 - 17:00 )

Üstünsoy Dijital Medya

Dijital Reklam tarafında daha profesyonelleşmek için 2015 yılında deneyimli ve sertifikalı uzman ekibi ile birlikte Dijital Medya Planlama Hizmetleri sunmaya başlamıştır.......

Duyurulardan ve Kampanyalardan herkes den önce haberdar olmak için kayıt olunuz.

Facebook Reklamları