Üstünsoy Digital Media

Dijital Reklam Planlama

Reklamınızı bugün yayınlayalım

Tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri Google'da yada Yandex'de arayan potansiyel müşteriler sizi bulsun. Siz de yalnızca reklamınız tıklanıp web siteniz ziyaret edildiğinde ödeme yapın.

Google AdWords Nedir ?

Bir milyondan fazla işletme Google AdWords'ten yararlanıyor. İşte nedenleri:

İşletmenizin bulunmasını sağlayın

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google AdWords sayesinde hepsi mümkün.

Pazarlamada işi şansa bırakmayın


Ölçülebilir, güvenilir, esnek

Reklamlarınızı kaç kişinin fark ettiğimi ve web sitenizi ziyaret etmek için tıklayanları veya sizi arayanların yüzdesini izleriz ve Reklamlarınıza buna göre şekil veririz.

İnternet'teki müşterilere ulaşın

İnternet ortamında alakalı web sitelerinde, alakalı müşterilere ulaşabilirsiniz. Bir dizi seçenek, gerektiği zaman ve gerektiği yerde; web sitesi türüne, kitle türüne veya yeniden pazarlamaya göre hedefleme yapmanızı sağlar.

İstediğiniz zaman bilgi alabilirsiniz

Google Reklamlarınız ile Google Anayltics hesabınız birbirine bağlantılı olduğu için reklamlarınızın performansını istediğiniz zaman görebilirsiniz. Size zaman kazandırmak için bizim size göndereceğimiz raporlar haricinde sizde istediğiniz bütün raporları görebilirsiniz.

Destek Formu

* Formu lütfen eksiksiz doldurunuz.
Adınız Soyadınız ?
E-Posta Adresiniz ?
Telefon Numaranız ?
Web Sayfanız ?
Destek Konusu
Bize iletmek istediğiniz mesaj ?
 

Doğru zaman, doğru yer


Reklamları, bölgesel veya küresel olarak yayınlayın

Reklamlarınızı berlirli ülkelerde, bölgelerde veya şehirlerdeki yada işletmenizin veya mağazanızın belirli uzaklıklarındaki müşterilerinize yayınlayarak hedefleyelim.

Kullandıkları cihaz hangisi olursa olsun müşterilerinize ulaşın

Günümüzün mobil dünyasında, müşterilerinizin kullandığı masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve mobil cihazların tümünde reklam yayınlıyoruz. Bu yolla, müşterilerinize arama yaparlarken, İnternet'te gezinirlerken veya ürün satın alırlarken ulaşabiliyoruz.

Doğru kullanıcılara doğru zamanda ulaşın

Google'daki kullanıcılar, sunduğunuz ürün ve hizmetleri tam aradıkları anda işletmenizi bulabilir hale getirelim.

Pazartesi - Cuma ( 09:00 - 17:00 )

Üstünsoy Dijital Medya

Dijital Reklam tarafında daha profesyonelleşmek için 2015 yılında deneyimli ve sertifikalı uzman ekibi ile birlikte Dijital Medya Planlama Hizmetleri sunmaya başlamıştır.......

Duyurulardan ve Kampanyalardan herkes den önce haberdar olmak için kayıt olunuz.

Dijital Reklam Planlama