Üstünsoy Digital Media

Dijital Medya

Dijital Reklam Planlama

Dijital Reklam Planlama

Tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri Google'da yada Yandex'de arayan potansiyel müşteriler sizi bulsun. Siz de yalnızca reklamınız tıklanıp web siteniz ziyaret edildiğinde ödeme yapın.
Google Adwords Görüntülü Reklam

Google Adwords Görüntülü Reklam

Reklamlarınızın görünebileceği bir milyondan fazla web sitesi, video ve uygulamadan oluşan bir gruptur. Bu ağdaki siteler, alakalı AdWords reklamlarında gösterir.
Gmail Reklam

Gmail Reklam

Gmail reklamları, kullanıcıları gelişmiş hedefleme sinyalleriyle ve son derece etkili, mesaj benzeri bir reklam biçimiyle hedeflemenize olanak tanır.
Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Kurumsal web siteniz ile çok fazla hedef müşteri kitlesi ile "Sosyal Medya" üzerinde onbinlerce potansiyel müşteriyi rahatça yönetiyoruz. Marka ve ürününüze yönelik bir ilgi ve adım oluşturuyoruz.
Google AdWords

Google AdWords

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google AdWords sayesinde hepsi mümkün.
Youtube Reklamları

Youtube Reklamları

Rakamlarla Türkiye’de YouTube
YouTube Türkiye online nüfusunun %82,9’ una erişmektedir.
Facebook Reklamları

Facebook Reklamları

Facebook reklamlarınızla potansiyel müşterilerinize tam olarak erişmenizi sağlıyoruz. İşletmenizle ilgilenecek kişileri hedefleyerek reklamlarınızı planlıyoruz.

Pazartesi - Cuma ( 09:00 - 17:00 )

Üstünsoy Dijital Medya

Dijital Reklam tarafında daha profesyonelleşmek için 2015 yılında deneyimli ve sertifikalı uzman ekibi ile birlikte Dijital Medya Planlama Hizmetleri sunmaya başlamıştır.......

Duyurulardan ve Kampanyalardan herkes den önce haberdar olmak için kayıt olunuz.

Dijital Medya - Üstünsoy Dijital Medya